

KOROS (FMI06)
7.00x17 5x114.3 ET48.00
4 850 Kč
(198,93 €)
4 008,26 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 7.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 17" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 114.3 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 48.00 mm |


| Šířka kola | 7.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 17" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 114.3 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 48.00 mm |


| Šířka kola | 8.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 19" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 114.3 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 40.00 mm |


| Šířka kola | 8.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 19" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 114.3 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 40.00 mm |


| Šířka kola | 8.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 19" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 114.3 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 40.00 mm |


| Šířka kola | 8.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 19" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 114.3 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 35.00 mm |


| Šířka kola | 8.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 19" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 114.3 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 35.00 mm |


| Šířka kola | 8.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 19" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 114.3 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 42.00 mm |

| Šířka kola | 8.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 19" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 114.3 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 42.00 mm |


| Šířka kola | 8.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 18" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 114.3 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 45.00 mm |


| Šířka kola | 8.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 18" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 114.3 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 45.00 mm |


| Šířka kola | 8.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 18" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 114.3 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 45.00 mm |


| Šířka kola | 7.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 17" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 114.3 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 40.00 mm |


| Šířka kola | 7.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 17" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 114.3 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 40.00 mm |

| Šířka kola | 7.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 17" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 114.3 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 40.00 mm |

| Šířka kola | 8.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 20" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 114.3 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 48.00 mm |


| Šířka kola | 8.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 19" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 114.3 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 42.00 mm |


| Šířka kola | 8.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 19" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 114.3 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 42.00 mm |


| Šířka kola | 7.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 18" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 114.3 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 45.00 mm |