

KOROS (FMI06)
8.00x19 5x114.3 ET35.00
6 460 Kč
(264,97 €)
5 338,84 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 8.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 19" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 114.3 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 35.00 mm |


| Šířka kola | 8.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 19" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 114.3 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 35.00 mm |


| Šířka kola | 8.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 19" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 114.3 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 35.00 mm |


| Šířka kola | 8.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 19" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 114.3 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 42.00 mm |

| Šířka kola | 8.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 19" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 114.3 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 42.00 mm |


| Šířka kola | 8.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 18" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 114.3 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 45.00 mm |


| Šířka kola | 8.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 18" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 114.3 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 45.00 mm |


| Šířka kola | 8.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 18" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 114.3 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 45.00 mm |

| Šířka kola | 8.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 18" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 114.3 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 38.00 mm |

| Šířka kola | 8.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 18" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 114.3 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 38.00 mm |


| Šířka kola | 7.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 17" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 114.3 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 40.00 mm |


| Šířka kola | 7.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 17" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 114.3 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 40.00 mm |

| Šířka kola | 7.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 17" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 114.3 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 40.00 mm |


| Šířka kola | 7.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 18" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 114.3 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 48.00 mm |


| Šířka kola | 7.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 18" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 114.3 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 48.00 mm |


| Šířka kola | 7.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 18" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 114.3 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 48.00 mm |

| Šířka kola | 7.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 18" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 114.3 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 40.00 mm |

| Šířka kola | 8.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 20" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 114.3 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 48.00 mm |


| Šířka kola | 8.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 19" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 114.3 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 42.00 mm |


| Šířka kola | 8.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 19" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 114.3 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 42.00 mm |


| Šířka kola | 8.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 19" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 114.3 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 34.00 mm |


| Šířka kola | 7.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 18" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 114.3 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 45.00 mm |