9EVOM Monodado 12.00x20 CenterLock ET47.00
9EVOM Monodado
12.00x20 CenterLock ET47.00 Zjistit více
21 480 Kč
s DPH
(881,41 €)
12.00x20 CenterLock ET47.00 Zjistit více
Kolo z lehkých slitin s 10 rozdvojenými Y paprsky je určeno pro řidiče džentlmeny, kteří ctí tradici, ale zároveň hledají ideální kombinaci nízké hmotnosti a vysoké pevnosti.
Design 9EVO vychází z klasických závodních ráfků, přičemž tenké, precizně tvarované paprskyzdůrazňují agilitu a sportovní charakter. Konstrukce kola zajišťuje nepřekonatelnou pevnost, minimální hmotnost a tím i výjimečnou ovladatelnost a jízdní komfort.
Fondmetal 9EVO – elegantní síla pro skutečné nadšence řízení.
Parametry
| Šířka kola | 12.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 20" |
| Počet děr | 1 |
| Rozteč šroubů | - |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Povrchová úprava | GLOSSY SILVER |
| Zális | 47.00 mm |
| Středový otvor | CenterLock |
| Průměr zahloubení | 20.00 mm |
| Průměr upevňovacích otvorů | 20.00 mm |
| Hloubka upevňovacích otvorů | 25.00 mm |
| Typ uchycení | Dragging hole |
| Uložení středové krytky | - |
| Nosnost | 690 kg |
| Maximální valivý obvod | 2300 mm |
| Profil ráfku | ETRTO J H2 |
| Vhodné pro zimní provoz | ano |
| Homologace JWL | Ne |
| Homologace TUV | Ne |
| Homologace KBA | Ne |
| Homologace ECE | Ne |
| Homologace ITA | Ne |
| Certifikát pevnosti | Ano |
Ke stažení
Certifikát pevnosti 1
(pdf, 136.3 kB)

