9RR 11.00x19 5x130 ET67.00
9RR
11.00x19 5x130 ET67.00 Zjistit více
13 880 Kč
s DPH
(569,55 €)
11.00x19 5x130 ET67.00 Zjistit více
Fondmetal 9RR je kolo z lehkých slitin s 14 tenkými paprsky, které spojuje nízkou hmotnost, vysokou pevnost a maximální agilitu.
Je navrženo pro náročné řidiče, kteří hledají dokonalou rovnováhu mezi výkonem a komfortem.
Díky nízkotlakému odlévání a tepelnému zpracování vyniká mechanickou odolností a přesností zpracování.
Výsledkem je extrémně lehké kolo s charakteristickým závodním designem a špičkovou ovladatelností.
Fondmetal 9RR – když rozhoduje každý gram.
Parametry
| Šířka kola | 11.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 19" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 130 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Povrchová úprava | GLOSSY BLACK |
| Zális | 67.00 mm |
| Středový otvor | 71.6 |
| Průměr zahloubení | 32.00 mm |
| Průměr upevňovacích otvorů | 15.00 mm |
| Hloubka upevňovacích otvorů | 10.00 mm |
| Typ uchycení | Spheric D.28 |
| Uložení středové krytky | OE D.77mm Porsche |
| Nosnost | 690 kg |
| Maximální valivý obvod | 2040 mm |
| Profil ráfku | ETRTO J H2 |
| Vhodné pro zimní provoz | ano |
| Homologace JWL | Ne |
| Homologace TUV | Ano |
| Homologace KBA | Ne |
| Homologace ECE | Ne |
| Homologace ITA | Ne |
| Certifikát pevnosti | Ano |
Ke stažení
Homologace TUV 1
(pdf, 48.8 kB)
Certifikát pevnosti 1
(pdf, 54.3 kB)
