9XR 9.00x20 5x150 ET35.00
9XR
9.00x20 5x150 ET35.00
17 770 Kč
s DPH
(731,13 €)
9.00x20 5x150 ET35.00
Parametry
| Šířka kola | 9.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 20" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 150 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Povrchová úprava | MATT BLACK |
| Zális | 35.00 mm |
| Středový otvor | 110.2 |
| Průměr zahloubení | 32.00 mm |
| Průměr upevňovacích otvorů | 16.00 mm |
| Hloubka upevňovacích otvorů | 13.00 mm |
| Typ uchycení | Conic 60° |
| Uložení středové krytky | FM D.55mm |
| Nosnost | 1025 kg |
| Maximální valivý obvod | 2364 mm |
| Profil ráfku | ETRTO J H2 |
| Vhodné pro zimní provoz | ano |
| Homologace JWL | Ne |
| Homologace TUV | Ne |
| Homologace KBA | Ne |
| Homologace ECE | Ne |
| Homologace ITA | Ne |
| Certifikát pevnosti | Ano |
Ke stažení
Certifikát pevnosti 1
(pdf, 85.8 kB)
