AIDON (FMI04) 9.50x20 5x114.3 ET45.00
AIDON (FMI04)
9.50x20 5x114.3 ET45.00 Zjistit více
9 330 Kč
s DPH
(382,85 €)
9.50x20 5x114.3 ET45.00 Zjistit více
Vícepaprskový design pro řidiče vozů Mercedes-Benz
Aidon přináší eleganci a dynamičnost na každou silnici – s vícepaprskovým designem a prémiovými povrchovými úpravami je ideální pro řidiče vozů Mercedes-Benz, kteří chtějí spojit luxusní vzhled s výkonem.
Parametry
| Šířka kola | 9.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 20" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 114.3 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Povrchová úprava | GLOSSY BLACK |
| Zális | 45.00 mm |
| Středový otvor | 64.1 |
| Průměr zahloubení | 33.60 mm |
| Průměr upevňovacích otvorů | 19.00 mm |
| Hloubka upevňovacích otvorů | 12.50 mm |
| Typ uchycení | Conic 60° |
| Uložení středové krytky | OE D.59mm Tesla |
| Nosnost | 980 kg |
| Maximální valivý obvod | 2391 mm |
| Profil ráfku | ETRTO J EH2+ |
| Vhodné pro zimní provoz | ano |
| Homologace JWL | Ne |
| Homologace TUV | Ne |
| Homologace KBA | Ne |
| Homologace ECE | Ano |
| Homologace ITA | Ne |
| Certifikát pevnosti | Ano |
Ke stažení
Homologace ECE 1
(pdf, 298.5 kB)
Certifikát pevnosti 1
(pdf, 131.2 kB)
