ALKE (FMI02) 8.00x18 5x112 ET51.00
ALKE (FMI02)
Sportovní elegance pro BMW
Litá kola pro BMW, která spojují sportovní charakter, eleganci a technickou preciznost.
Kola Alke byla navržena speciálně pro vozy BMW a svým čistým designem s pěti výraznými paprskydokonale ladí s jejich dynamickým a luxusním vzhledem. Dostupná ve velikostech 18" a 20", zajišťují nejen skvělé jízdní vlastnosti, ale i atraktivní vizuální dojem.
Tři prémiové povrchové úpravy – Glossy Black Machined, Matt Titanium Machined a Glossy Titanium– podtrhují linie kol a dodávají vozu sofistikovaný výraz. Alke je ideální volbou pro ty, kteří chtějí svému BMW dodat výraz, výkon a styl bez kompromisů.
Parametry
| Šířka kola | 8.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 18" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Povrchová úprava | GLOSSY BLACK MACHINED |
| Zális | 51.00 mm |
| Středový otvor | 66.5 |
| Průměr zahloubení | 32.00 mm |
| Průměr upevňovacích otvorů | 16.20 mm |
| Hloubka upevňovacích otvorů | 8.00 mm |
| Typ uchycení | Conic 60° |
| Uložení středové krytky | OE D.57mm BMW |
| Nosnost | 720 kg |
| Maximální valivý obvod | 2115 mm |
| Profil ráfku | ETRTO J EH2+ |
| Vhodné pro zimní provoz | ano |
| Homologace JWL | Ne |
| Homologace TUV | Ne |
| Homologace KBA | Ano |
| Homologace ECE | Ne |
| Homologace ITA | Ano |
| Certifikát pevnosti | Ano |

