ATENA (FMI07) 8.00x18 5x108 ET45.00
ATENA (FMI07)
Alu disk ATENA je primárně určený pro vozy Audi a další vozidla skupiny Volkswagen. Rozdvojený pětipaprskový design vychází z tradiční estetiky kol značky Audi a působí dynamicky i ve chvíli, kdy vozidlo stojí, čímž podtrhuje sportovní charakter vozu.
Nejen pro vozy Audi A3, Q5, A5, A6, Q7, VW Arteon, Passat, ale i například Volvo XC90 je Fondmetal ATENA vybaven ECE homologací, a není proto třeba ho zapisovat do technického průkazu vozidla.
Díky dostupnosti ve velikostech 18" až 22" a povrchovým úpravám Glossy Black a Glossy Black Machined nabízí ATENA všestrannost i estetickou hodnotu, která ladí s moderními prémiovými modely.
Fondmetal ATENA je připraven pro využití originální středové krytky Audi a Volkswagen a původního příslušenství.
Parametry
| Šířka kola | 8.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 18" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 108 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Povrchová úprava | GLOSSY BLACK MACHINED |
| Zális | 45.00 mm |
| Středový otvor | 63.4 |
| Průměr zahloubení | 31.00 mm |
| Průměr upevňovacích otvorů | 16.30 mm |
| Hloubka upevňovacích otvorů | 10.00 mm |
| Typ uchycení | Conic 60° |
| Uložení středové krytky | OE D.65mm Volvo |
| Nosnost | 825 kg |
| Maximální valivý obvod | 2300 mm |
| Profil ráfku | ETRTO J H2 |
| Vhodné pro zimní provoz | ano |
| Homologace JWL | Ne |
| Homologace TUV | Ne |
| Homologace KBA | Ano |
| Homologace ECE | Ne |
| Homologace ITA | Ano |
| Certifikát pevnosti | Ne |
