E-JOULE (FMI10) 7.50x20 5x112 ET44.00
E-JOULE (FMI10)
7.50x20 5x112 ET44.00 Zjistit více
7 220 Kč
s DPH
(296,27 €)
7.50x20 5x112 ET44.00 Zjistit více
Fondmetal E-Joule je navržen s důrazem na aerodynamiku a nízkou hmotnost, čímž snižuje odpor vzduchu a zvyšuje dojezd elektrických vozidel.
Jeho čistý, moderní design s plynulými liniemi odráží technologickou preciznost a minimalistickou eleganci.
Každý detail byl vytvořen tak, aby zlepšil zážitek z jízdy a maximalizoval energetickou účinnost – od konstrukce až po samotný tvar paprsků.
Fondmetal E-Joule – kola navržená pro budoucnost mobility.
Parametry
| Šířka kola | 7.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 20" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Povrchová úprava | GLOSSY BLACK |
| Zális | 44.00 mm |
| Středový otvor | 57.1 |
| Průměr zahloubení | 32.00 mm |
| Průměr upevňovacích otvorů | 15.00 mm |
| Hloubka upevňovacích otvorů | 7.60 mm |
| Typ uchycení | Spheric D.25.6/26 |
| Uložení středové krytky | OE D.67mm VW |
| Nosnost | 950 kg |
| Maximální valivý obvod | 2500 mm |
| Profil ráfku | ETRTO J H2 |
| Vhodné pro zimní provoz | ano |
| Homologace JWL | Ne |
| Homologace TUV | Ne |
| Homologace KBA | Ne |
| Homologace ECE | Ano |
| Homologace ITA | Ne |
| Certifikát pevnosti | Ano |
Ke stažení
Homologace ECE 1
(pdf, 300.8 kB)
Certifikát pevnosti 1
(pdf, 129.3 kB)
