E-JOULE (FMI10) 9.00x21 5x130 ET45.00
E-JOULE (FMI10)
9.00x21 5x130 ET45.00 Zjistit více
8 680 Kč
s DPH
(356,18 €)
9.00x21 5x130 ET45.00 Zjistit více
Fondmetal E-Joule je navržen s důrazem na aerodynamiku a nízkou hmotnost, čímž snižuje odpor vzduchu a zvyšuje dojezd elektrických vozidel.
Jeho čistý, moderní design s plynulými liniemi odráží technologickou preciznost a minimalistickou eleganci.
Každý detail byl vytvořen tak, aby zlepšil zážitek z jízdy a maximalizoval energetickou účinnost – od konstrukce až po samotný tvar paprsků.
Fondmetal E-Joule – kola navržená pro budoucnost mobility.
Parametry
| Šířka kola | 9.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 21" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 130 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Povrchová úprava | GLOSSY BLACK |
| Zális | 45.00 mm |
| Středový otvor | 71.6 |
| Průměr zahloubení | 32.00 mm |
| Průměr upevňovacích otvorů | 15.00 mm |
| Hloubka upevňovacích otvorů | 11.83 mm |
| Typ uchycení | Spheric D.25.6 |
| Uložení středové krytky | FM D.62mm |
| Nosnost | 1050 kg |
| Maximální valivý obvod | 2500 mm |
| Profil ráfku | ETRTO J H2 |
| Vhodné pro zimní provoz | ano |
| Homologace JWL | Ne |
| Homologace TUV | Ne |
| Homologace KBA | Ne |
| Homologace ECE | Ne |
| Homologace ITA | Ne |
| Certifikát pevnosti | Ano |
Ke stažení
Certifikát pevnosti 1
(pdf, 142.2 kB)
