FS362 FITTIPALDI 10.00x20 5x112 ET30.00
FS362 FITTIPALDI
10.00x20 5x112 ET30.00
17 400 Kč
s DPH
(713,99 €)
10.00x20 5x112 ET30.00
Parametry
| Šířka kola | 10.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 20" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Povrchová úprava | GLOSSY TITANIUM |
| Zális | 30.00 mm |
| Středový otvor | 66.6 |
| Průměr zahloubení | 28.80 mm |
| Průměr upevňovacích otvorů | 16.00 mm |
| Hloubka upevňovacích otvorů | 10.00 mm |
| Typ uchycení | Conic 60° |
| Uložení středové krytky | CT Fittipaldi D.64mm |
| Nosnost | 710 kg |
| Maximální valivý obvod | 2200 mm |
| Profil ráfku | JATMA J FH |
| Vhodné pro zimní provoz | ano |
| Homologace JWL | Ne |
| Homologace TUV | Ne |
| Homologace KBA | Ne |
| Homologace ECE | Ne |
| Homologace ITA | Ne |
| Certifikát pevnosti | Ne |
