FS369 FITTIPALDI 9.50x22 6x135+6x139.7 ET15.00
FS369 FITTIPALDI
9.50x22 6x135+6x139.7 ET15.00
19 680 Kč
s DPH
(807,55 €)
9.50x22 6x135+6x139.7 ET15.00
Parametry
| Šířka kola | 9.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 22" |
| Počet děr | 6 |
| Rozteč šroubů | 135 mm |
| Rozteč šroubů 2 | 139.7 mm |
| Povrchová úprava | GLOSSY BLACK |
| Zális | 15.00 mm |
| Středový otvor | 106.2 |
| Průměr zahloubení | 28.80 mm |
| Průměr upevňovacích otvorů | 16.00 mm |
| Hloubka upevňovacích otvorů | 9.60 mm |
| Typ uchycení | Conic 60° |
| Uložení středové krytky | CT Fittipaldi (Double D.71,9mm) |
| Nosnost | 1050 kg |
| Maximální valivý obvod | 2700 mm |
| Profil ráfku | JATMA J FH |
| Vhodné pro zimní provoz | ano |
| Homologace JWL | Ne |
| Homologace TUV | Ne |
| Homologace KBA | Ne |
| Homologace ECE | Ne |
| Homologace ITA | Ne |
| Certifikát pevnosti | Ne |
