IUPITER (FMI14) 8.50x19 5x114.3 ET38.00
IUPITER (FMI14)
8.50x19 5x114.3 ET38.00 Zjistit více
6 270 Kč
s DPH
(257,28 €)
8.50x19 5x114.3 ET38.00 Zjistit více
Nový Iupiter 2024 dokonale vystihuje sportovní charakter značky BMW a ladí zejména s modely řady 1 a 128ti. Tento model je dostupný ve dvou průměrech – 18" a 19", které spojují výkon, přesnost a styl.
Na výběr jsou dvě výrazné povrchové úpravy: klasická lesklá černá pro nadčasový vzhled a nové speciální vydání v matné zlaté, které dodává vozu jedinečný charakter.
Fondmetal Iupiter – když se sportovní energie snoubí s elegancí.
Parametry
| Šířka kola | 8.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 19" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 114.3 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Povrchová úprava | GLOSSY BLACK |
| Zális | 38.00 mm |
| Středový otvor | 64.1 |
| Průměr zahloubení | 36.00 mm |
| Průměr upevňovacích otvorů | 18.00 mm |
| Hloubka upevňovacích otvorů | 8.50 mm |
| Typ uchycení | Conic 60° |
| Uložení středové krytky | OE D.59mm Tesla |
| Nosnost | 830 kg |
| Maximální valivý obvod | 2300 mm |
| Profil ráfku | ETRTO J H2 |
| Vhodné pro zimní provoz | ano |
| Homologace JWL | Ne |
| Homologace TUV | Ne |
| Homologace KBA | Ano |
| Homologace ECE | Ano |
| Homologace ITA | Ne |
| Certifikát pevnosti | Ano |
Ke stažení
Homologace KBA 1
(pdf, 185.5 kB)
Homologace ECE 1
(pdf, 1.2 MB)
