KARI (FMI12) 8.50x20 5x114.3 ET35.00
KARI (FMI12)
8.50x20 5x114.3 ET35.00 Zjistit více
7 220 Kč
s DPH
(296,27 €)
8.50x20 5x114.3 ET35.00 Zjistit více
Fondmetal Kari ztělesňuje moderní eleganci a luxusní styl, inspirovaný ikonickým designem vozů Mercedes-Benz. Jeho vícepaprsková konstrukce zvýrazňuje dynamiku a pohyb, zatímco si zachovává nadčasovou jemnost typickou pro prémiové vozy této značky.
Unikátní povrchová úprava kombinuje lesklý efekt s precizně obráběnými hranami paprsků, což kolům dodává výraz a hloubku.
Parametry
| Šířka kola | 8.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 20" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 114.3 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Povrchová úprava | GLOSSY BLACK |
| Zális | 35.00 mm |
| Středový otvor | 64.1 |
| Průměr zahloubení | 33.60 mm |
| Průměr upevňovacích otvorů | 19.00 mm |
| Hloubka upevňovacích otvorů | 9.37 mm |
| Typ uchycení | Conic 60° |
| Uložení středové krytky | OE D.59mm Tesla |
| Nosnost | 1000 kg |
| Maximální valivý obvod | 2400 mm |
| Profil ráfku | ETRTO J H2 |
| Vhodné pro zimní provoz | ano |
| Homologace JWL | Ne |
| Homologace TUV | Ne |
| Homologace KBA | Ano |
| Homologace ECE | Ano |
| Homologace ITA | Ne |
| Certifikát pevnosti | Ano |
Ke stažení
Homologace KBA 1
(pdf, 86.1 kB)
Homologace ECE 1
(pdf, 297.4 kB)
Certifikát pevnosti 1
(pdf, 269.5 kB)
