MAKHAI (FMI05) 11.00x21 5x130 ET49.00
MAKHAI (FMI05)
11.00x21 5x130 ET49.00
10 880 Kč
s DPH
(446,45 €)
11.00x21 5x130 ET49.00
Parametry
| Šířka kola | 11.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 21" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 130 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Povrchová úprava | GLOSSY BLACK MACHINED |
| Zális | 49.00 mm |
| Středový otvor | 71.6 |
| Průměr zahloubení | 32.00 mm |
| Průměr upevňovacích otvorů | 15.00 mm |
| Hloubka upevňovacích otvorů | 10.00 mm |
| Typ uchycení | Spheric D.28 |
| Uložení středové krytky | FM D.62mm |
| Nosnost | 985 kg |
| Maximální valivý obvod | 2410 mm |
| Profil ráfku | ETRTO J EH2+ |
| Vhodné pro zimní provoz | ano |
| Homologace JWL | Ne |
| Homologace TUV | Ne |
| Homologace KBA | Ano |
| Homologace ECE | Ano |
| Homologace ITA | Ne |
| Certifikát pevnosti | Ano |
Ke stažení
Homologace KBA 1
(pdf, 133.3 kB)
Homologace KBA 2
(pdf, 91.8 kB)
Homologace KBA 3
(pdf, 109.5 kB)
Homologace KBA 4
(pdf, 101.8 kB)
Homologace ECE 1
(pdf, 286.7 kB)
Certifikát pevnosti 1
(pdf, 143 kB)

