NOS16 9.00x16 5x130 ET0.00
NOS16
9.00x16 5x130 ET0.00
17 150 Kč
s DPH
(703,73 €)
9.00x16 5x130 ET0.00
Parametry
| Šířka kola | 9.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 16" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 130 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Povrchová úprava | MATT BLACK |
| Zális | 0.00 mm |
| Středový otvor | 71.6 |
| Průměr zahloubení | 30.00 mm |
| Průměr upevňovacích otvorů | 15.00 mm |
| Hloubka upevňovacích otvorů | 6.40 mm |
| Typ uchycení | Spheric D.28 |
| Uložení středové krytky | - |
| Nosnost | 620 kg |
| Maximální valivý obvod | 2000 mm |
| Profil ráfku | ETRTO J H2 |
| Vhodné pro zimní provoz | ano |
| Homologace JWL | Ne |
| Homologace TUV | Ne |
| Homologace KBA | Ne |
| Homologace ECE | Ne |
| Homologace ITA | Ne |
| Certifikát pevnosti | Ne |
