PRO1 (8500) 6.50x16 5x108 ET42.00
PRO1 (8500)
6.50x16 5x108 ET42.00 Zjistit více
5 540 Kč
s DPH
(227,33 €)
6.50x16 5x108 ET42.00 Zjistit více
Model Fondmetal PRO1 posouvá hranice designu užitkových kol. Spojuje pevnost, funkčnost a moderní vzhled, díky čemuž dodá vašemu dodávkovému či obytnému vozu nejen jistotu, ale i atraktivní styl.
Díky maximální nosnosti 1 250 kg a nabídce ve dvou oblíbených průměrech se perfektně přizpůsobí různým typům vozidel.
Lehká hliníková slitina zaručuje dlouhou životnost, odolnost proti zátěži i nižší hmotnost oproti ocelovým kolům.
Fondmetal PRO1 – spolehlivý výkon v elegantním balení.
Parametry
| Šířka kola | 6.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 16" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 108 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Povrchová úprava | GLOSSY BLACK MACHINED |
| Zális | 42.00 mm |
| Středový otvor | 65.1 |
| Průměr zahloubení | 33.25 mm |
| Průměr upevňovacích otvorů | 13.25 mm |
| Hloubka upevňovacích otvorů | 15.00 mm |
| Typ uchycení | Flat D.30 |
| Uložení středové krytky | FM D.62mm |
| Nosnost | 1250 kg |
| Maximální valivý obvod | 2350 mm |
| Profil ráfku | ETRTO J H2 |
| Vhodné pro zimní provoz | ano |
| Homologace JWL | Ne |
| Homologace TUV | Ne |
| Homologace KBA | Ano |
| Homologace ECE | Ne |
| Homologace ITA | Ne |
| Certifikát pevnosti | Ano |
Ke stažení
Homologace KBA 1
(pdf, 86.6 kB)
Homologace KBA 2
(pdf, 92.3 kB)
Homologace KBA 3
(pdf, 98.8 kB)
Homologace KBA 4
(pdf, 103.1 kB)
Homologace KBA 5
(pdf, 119.6 kB)
Certifikát pevnosti 1
(pdf, 138.8 kB)
