PRO2 (8600) 7.50x18 6x120 ET50.00
PRO2 (8600)
7.50x18 6x120 ET50.00 Zjistit více
7 480 Kč
s DPH
(306,93 €)
7.50x18 6x120 ET50.00 Zjistit více
Model Fondmetal PRO2 přináší do světa užitkových automobilů sportovní vzhled, vysokou odolnost a precizní zpracování. Je navržen tak, aby zvládl každodenní zátěž a zároveň dodal vašemu dodávkovému nebo obytnému vozuelegantní a dynamický styl.
Kola z lehké hliníkové slitiny jsou dostupná ve dvou průměrech, ideálních pro užitková vozidla, a ve třech povrchových úpravách, které se snadno sladí s designem vašeho vozu.
Fondmetal PRO2 – spojení síly, spolehlivosti a sportovního charakteru.
Parametry
| Šířka kola | 7.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 18" |
| Počet děr | 6 |
| Rozteč šroubů | 120 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Povrchová úprava | GLOSSY SILVER |
| Zális | 50.00 mm |
| Středový otvor | 74.5 |
| Průměr zahloubení | 34.10 mm |
| Průměr upevňovacích otvorů | 15.15 mm |
| Hloubka upevňovacích otvorů | 9.40 mm |
| Typ uchycení | Conic 60° |
| Uložení středové krytky | FM D.62mm |
| Nosnost | 1250 kg |
| Maximální valivý obvod | 2700 mm |
| Profil ráfku | ETRTO J H2 |
| Vhodné pro zimní provoz | ano |
| Homologace JWL | Ne |
| Homologace TUV | Ne |
| Homologace KBA | Ne |
| Homologace ECE | Ne |
| Homologace ITA | Ne |
| Certifikát pevnosti | Ne |
