STC45 9.00x20 5x114.3 ET38.00
STC45
Připravte se na kolo, které budí respekt. Model Fondmetal STC-45 spojuje odvahu závodní technologies elegancí italského designu. Pět rozdvojených paprsků se dynamicky sbíhá do středu a vytváří hluboký konkávní tvar, který působí agresivně, luxusně a naprosto jedinečně.
Díky nízkotlakému lití z hliníkové slitiny a preciznímu tepelnému zpracování nabízí STC-45 maximální pevnost, dokonalou rovnováhu a povrch, který září kvalitou.
Původně navrženo pro americké ikony jako Mustang, Charger či Camaro, dnes zvyšuje styl i výkon evropských sportovních vozů.
Parametry
| Šířka kola | 9.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 20" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 114.3 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Povrchová úprava | MATT BLACK |
| Zális | 38.00 mm |
| Středový otvor | 70.65 |
| Průměr zahloubení | 32.00 mm |
| Průměr upevňovacích otvorů | 18.00 mm |
| Hloubka upevňovacích otvorů | 11.00 mm |
| Typ uchycení | Conic 60° |
| Uložení středové krytky | OE D.56mm Ford |
| Nosnost | 710 kg |
| Maximální valivý obvod | 2200 mm |
| Profil ráfku | ETRTO J H2 |
| Vhodné pro zimní provoz | ano |
| Homologace JWL | Ne |
| Homologace TUV | Ano |
| Homologace KBA | Ne |
| Homologace ECE | Ne |
| Homologace ITA | Ano |
| Certifikát pevnosti | Ano |

