THOE (FMI08) 9.00x20 5x120 ET42.00
THOE (FMI08)
9.00x20 5x120 ET42.00 Zjistit více
7 450 Kč
s DPH
(305,70 €)
9.00x20 5x120 ET42.00 Zjistit více
Fondmetal Thoe svým precizně tvarovaným paprskovým designem dokonale vystihuje sportovní DNA značky BMW. Jeho dynamický a minimalistický vzhled ladí s filosofií výkonnosti a čisté elegance, čímž podtrhuje dravý charakter a výrazný styl vozů BMW.
Fondmetal Thoe – čistá energie v pohybu.
Parametry
| Šířka kola | 9.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 20" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 120 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Povrchová úprava | GLOSSY BLACK |
| Zális | 42.00 mm |
| Středový otvor | 72.5 |
| Průměr zahloubení | 32.00 mm |
| Průměr upevňovacích otvorů | 16.20 mm |
| Hloubka upevňovacích otvorů | 8.00 mm |
| Typ uchycení | Conic 60° |
| Uložení středové krytky | OE D.69mm BMW (PCD120) |
| Nosnost | 775 kg |
| Maximální valivý obvod | 2400 mm |
| Profil ráfku | ETRTO J H2 |
| Vhodné pro zimní provoz | ano |
| Homologace JWL | Ne |
| Homologace TUV | Ne |
| Homologace KBA | Ano |
| Homologace ECE | Ne |
| Homologace ITA | Ano |
| Certifikát pevnosti | Ano |
Ke stažení
Homologace KBA 1
(pdf, 146.5 kB)
Homologace KBA 2
(pdf, 87.9 kB)
Homologace ITA 1
(pdf, 642.5 kB)
Homologace ITA 2
(pdf, 659.9 kB)
Certifikát pevnosti 1
(pdf, 141.4 kB)

