ZELOS (FMI15) 8.50x20 5x120 ET38.00
ZELOS (FMI15)
8.50x20 5x120 ET38.00 Zjistit více
9 200 Kč
s DPH
(377,51 €)
8.50x20 5x120 ET38.00 Zjistit více
Zelos, novinka pro rok 2024, představuje novou éru designu a dynamiky. Jeho unikátní tvar s propracovaným úhlem mezi přední a zadní částí paprsků dodává kolu výraznou hloubku a eleganci – ideální volba pro SUV značky Porsche.
Model Zelos je dostupný ve dvou průměrech – 20" a 21" a ve dvou povrchových úpravách.
Fondmetal Zelos – tam, kde se design setkává s budoucností.
Parametry
| Šířka kola | 8.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 20" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 120 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Povrchová úprava | MATT GOLD |
| Zális | 38.00 mm |
| Středový otvor | 63.4 |
| Průměr zahloubení | 31.00 mm |
| Průměr upevňovacích otvorů | 16.30 mm |
| Hloubka upevňovacích otvorů | 10.00 mm |
| Typ uchycení | Conic 60° |
| Uložení středové krytky | OE D.65mm Volvo |
| Nosnost | 900 kg |
| Maximální valivý obvod | 2500 mm |
| Profil ráfku | ETRTO J H2 |
| Vhodné pro zimní provoz | ano |
| Homologace JWL | Ne |
| Homologace TUV | Ne |
| Homologace KBA | Ne |
| Homologace ECE | Ne |
| Homologace ITA | Ne |
| Certifikát pevnosti | Ano |
Ke stažení
Certifikát pevnosti 1
(pdf, 106.2 kB)