
STC-23
11.50x23 5x130 ET51.00
18 590 Kč
(764,23 €)
15 363,64 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 11.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 23" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 130 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 51.00 mm |
Navrženo pro nejnáročnější milovníky automobilů, pro někoho, kdo se chce odlišit a hledá 100% certifikovaný kvalitní produkt „Made in Italy“. Součástí této řady jsou tři modely litých kol ve špičkových rozměrech, které se vyznačují konkávním tvarem a exkluzivními luxusními povrchovými úpravami. Dominantním prvkem je model STC – SuperTuning Concave, jenž přináší odvážný vzhled s rozdílným designem přední a zadní části. Tvarování disků je dovedeno až na hranici maximální konkávnosti, čímž vzniká opravdu agresivní a dynamický výraz.

| Šířka kola | 11.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 23" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 130 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 51.00 mm |

| Šířka kola | 11.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 23" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 130 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 22.00 mm |

| Šířka kola | 11.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 23" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 130 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 51.00 mm |

| Šířka kola | 11.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 23" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 130 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 22.00 mm |

| Šířka kola | 11.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 23" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 130 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 51.00 mm |

| Šířka kola | 11.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 23" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 130 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 22.00 mm |

| Šířka kola | 10.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 23" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 130 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 45.00 mm |

| Šířka kola | 10.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 23" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 130 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 28.00 mm |

| Šířka kola | 10.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 23" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 130 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 45.00 mm |

| Šířka kola | 10.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 23" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 130 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 28.00 mm |

| Šířka kola | 10.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 23" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 130 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 45.00 mm |

| Šířka kola | 10.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 23" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 130 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 28.00 mm |

| Šířka kola | 11.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 22" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 115 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | -2.50 mm |

| Šířka kola | 9.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 22" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 130 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 50.00 mm |

| Šířka kola | 9.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 22" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 115 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 25.00 mm |


| Šířka kola | 11.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 22" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 130 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 55.00 mm |

| Šířka kola | 11.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 22" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 130 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 47.00 mm |

| Šířka kola | 11.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 22" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 127 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 45.00 mm |


| Šířka kola | 11.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 22" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 127 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 40.00 mm |

| Šířka kola | 11.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 22" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 127 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 38.00 mm |

| Šířka kola | 11.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 22" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 115 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 25.00 mm |