Všechna kola - Hloubka upevňovacích otvorů - 8.00 mm

9RR
8.50x19 5x110 ET34.00
11 530 Kč
(473,12 €)
9 528,93 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 8.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 19" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 110 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 34.00 mm |

E-JOULE (FMI10)
8.50x20 5x114.3 ET55.00
8 740 Kč
(358,64 €)
7 223,14 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 8.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 20" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 114.3 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 55.00 mm |

E-JOULE (FMI10)
8.50x19 5x112 ET35.00
6 250 Kč
(256,46 €)
5 165,29 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 8.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 19" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 35.00 mm |

E-JOULE (FMI10)
8.00x19 5x112 ET34.00
6 150 Kč
(252,36 €)
5 082,64 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 8.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 19" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 34.00 mm |

E-JOULE (FMI10)
7.50x19 5x114.3 ET49.50
6 020 Kč
(247,03 €)
4 975,21 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 7.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 19" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 114.3 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 49.50 mm |

E-JOULE (FMI10)
7.50x19 5x112 ET27.00
6 020 Kč
(247,03 €)
4 975,21 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 7.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 19" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 27.00 mm |

E-JOULE (FMI10)
8.00x20 5x114.3 ET49.00
7 220 Kč
(296,27 €)
5 966,94 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 8.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 20" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 114.3 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 49.00 mm |


KOROS (FMI06)
8.00x19 5x112 ET47.00
6 150 Kč
(252,36 €)
5 082,64 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 8.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 19" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 47.00 mm |

ALKE (FMI02)
8.00x19 5x112 ET47.00
7 340 Kč
(301,19 €)
6 066,12 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 8.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 19" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 47.00 mm |

STC-23
11.50x23 5x112 ET47.00
18 590 Kč
(762,82 €)
15 363,64 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 11.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 23" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 47.00 mm |

STC-23
11.50x23 5x120 ET42.00
18 590 Kč
(762,82 €)
15 363,64 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 11.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 23" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 120 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 42.00 mm |

STC-23
11.50x23 5x112 ET38.00
18 590 Kč
(762,82 €)
15 363,64 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 11.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 23" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 38.00 mm |

STC-23
11.50x23 5x112 ET47.00
17 500 Kč
(718,10 €)
14 462,81 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 11.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 23" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 47.00 mm |

STC-23
11.50x23 5x120 ET42.00
17 500 Kč
(718,10 €)
14 462,81 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 11.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 23" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 120 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 42.00 mm |

STC-23
11.50x23 5x112 ET38.00
17 500 Kč
(718,10 €)
14 462,81 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 11.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 23" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 38.00 mm |

STC-23
11.50x23 5x112 ET47.00
17 060 Kč
(700,04 €)
14 099,17 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 11.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 23" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 47.00 mm |

STC-23
11.50x23 5x120 ET42.00
17 060 Kč
(700,04 €)
14 099,17 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 11.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 23" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 120 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 42.00 mm |

STC-23
11.50x23 5x112 ET38.00
17 060 Kč
(700,04 €)
14 099,17 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 11.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 23" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 38.00 mm |

STC-23
10.00x23 5x112 ET45.00
17 940 Kč
(736,15 €)
14 826,45 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 10.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 23" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 45.00 mm |

STC-23
10.00x23 5x120 ET40.00
17 940 Kč
(736,15 €)
14 826,45 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 10.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 23" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 120 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 40.00 mm |

STC-23
10.00x23 5x112 ET32.00
17 940 Kč
(736,15 €)
14 826,45 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 10.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 23" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 32.00 mm |

STC-23
10.00x23 5x120 ET22.00
17 940 Kč
(736,15 €)
14 826,45 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 10.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 23" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 120 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 22.00 mm |

STC-23
10.00x23 5x112 ET18.00
17 940 Kč
(736,15 €)
14 826,45 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 10.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 23" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 18.00 mm |

STC-23
10.00x23 5x112 ET45.00
16 830 Kč
(690,60 €)
13 909,09 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 10.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 23" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 45.00 mm |