Všechna kola - Homologace ITA - Ano

9RR
7.00x17 5x108 ET45.00
5 560 Kč
(228,76 €)
4 595,04 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 7.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 17" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 108 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 45.00 mm |

9RR
7.00x18 4x100 ET52.00
8 170 Kč
(336,14 €)
6 752,07 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 7.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 18" |
| Počet děr | 4 |
| Rozteč šroubů | 100 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 52.00 mm |

9RR
7.00x18 4x108 ET20.00
8 170 Kč
(336,14 €)
6 752,07 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 7.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 18" |
| Počet děr | 4 |
| Rozteč šroubů | 108 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 20.00 mm |

BLUSTER (8400)
9.00x20 6x139.7 ET25.00
9 600 Kč
(394,98 €)
7 933,88 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 9.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 20" |
| Počet děr | 6 |
| Rozteč šroubů | 139.7 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 25.00 mm |

BLUSTER (8400)
9.00x20 6x139.7 ET25.00
9 270 Kč
(381,40 €)
7 661,16 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 9.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 20" |
| Počet děr | 6 |
| Rozteč šroubů | 139.7 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 25.00 mm |

BLUSTER (8400)
9.00x20 6x139.7 ET25.00
8 950 Kč
(368,24 €)
7 396,69 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 9.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 20" |
| Počet děr | 6 |
| Rozteč šroubů | 139.7 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 25.00 mm |

BLUSTER (8400)
8.00x18 4x108 ET36.00
7 590 Kč
(312,28 €)
6 272,73 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 8.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 18" |
| Počet děr | 4 |
| Rozteč šroubů | 108 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 36.00 mm |


KOROS (FMI06)
7.00x17 5x114.3 ET35.00
4 030 Kč
(165,81 €)
3 330,58 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 7.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 17" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 114.3 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 35.00 mm |


KOROS (FMI06)
8.00x19 5x112 ET49.00
6 150 Kč
(253,03 €)
5 082,64 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 8.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 19" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 49.00 mm |


KOROS (FMI06)
8.00x19 5x112 ET48.00
6 150 Kč
(253,03 €)
5 082,64 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 8.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 19" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 48.00 mm |


KOROS (FMI06)
8.00x19 5x112 ET47.00
6 150 Kč
(253,03 €)
5 082,64 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 8.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 19" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 47.00 mm |


KOROS (FMI06)
8.00x19 5x112 ET40.00
6 150 Kč
(253,03 €)
5 082,64 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 8.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 19" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 40.00 mm |


KOROS (FMI06)
8.00x19 5x112 ET39.00
6 150 Kč
(253,03 €)
5 082,64 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 8.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 19" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 39.00 mm |


KOROS (FMI06)
8.00x19 5x112 ET38.00
6 150 Kč
(253,03 €)
5 082,64 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 8.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 19" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 38.00 mm |


KOROS (FMI06)
8.00x18 5x112 ET48.00
5 440 Kč
(223,82 €)
4 495,87 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 8.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 18" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 48.00 mm |


KOROS (FMI06)
8.00x18 5x112 ET38.00
5 440 Kč
(223,82 €)
4 495,87 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 8.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 18" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 38.00 mm |


KOROS (FMI06)
7.50x18 5x100 ET40.00
5 270 Kč
(216,83 €)
4 355,37 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 7.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 18" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 100 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 40.00 mm |


KOROS (FMI06)
7.00x17 5x112 ET40.00
4 030 Kč
(165,81 €)
3 330,58 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 7.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 17" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 40.00 mm |


KOROS (FMI06)
7.00x17 5x100 ET40.00
4 030 Kč
(165,81 €)
3 330,58 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 7.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 17" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 100 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 40.00 mm |


KOROS (FMI06)
6.50x16 5x112 ET43.00
3 950 Kč
(162,52 €)
3 264,46 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 6.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 16" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 43.00 mm |


KOROS (FMI06)
6.50x16 5x112 ET39.00
3 950 Kč
(162,52 €)
3 264,46 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 6.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 16" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 39.00 mm |


KOROS (FMI06)
6.50x16 5x100 ET39.00
3 950 Kč
(162,52 €)
3 264,46 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 6.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 16" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 100 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 39.00 mm |


KOROS (FMI06)
6.50x16 5x114.3 ET35.00
3 950 Kč
(162,52 €)
3 264,46 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 6.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 16" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 114.3 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 35.00 mm |

BLUSTER (8400)
9.00x20 6x139.7 ET48.00
9 600 Kč
(394,98 €)
7 933,88 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 9.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 20" |
| Počet děr | 6 |
| Rozteč šroubů | 139.7 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 48.00 mm |