Všechna kola - Středový otvor - 66.5

ZEPHYRUS (FMI18)
8.50x19 5x130 ET45.00
6 270 Kč
(257,18 €)
5 181,82 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 8.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 19" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 130 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 45.00 mm |

E-JOULE (FMI10)
8.50x19 5x112 ET35.00
6 250 Kč
(256,36 €)
5 165,29 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 8.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 19" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 35.00 mm |

E-JOULE (FMI10)
8.00x19 5x112 ET34.00
6 150 Kč
(252,26 €)
5 082,64 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 8.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 19" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 34.00 mm |

E-JOULE (FMI10)
7.50x19 5x112 ET41.00
6 020 Kč
(246,92 €)
4 975,21 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 7.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 19" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 41.00 mm |

E-JOULE (FMI10)
7.50x19 5x112 ET27.00
6 020 Kč
(246,92 €)
4 975,21 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 7.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 19" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 27.00 mm |

E-JOULE (FMI10)
9.00x20 5x112 ET42.00
7 450 Kč
(305,58 €)
6 157,02 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 9.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 20" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 42.00 mm |

E-JOULE (FMI10)
9.00x20 5x112 ET28.00
7 450 Kč
(305,58 €)
6 157,02 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 9.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 20" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 28.00 mm |

E-JOULE (FMI10)
8.00x20 5x112 ET45.00
7 220 Kč
(296,14 €)
5 966,94 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 8.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 20" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 45.00 mm |

E-JOULE (FMI10)
8.00x20 5x112 ET26.00
7 220 Kč
(296,14 €)
5 966,94 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 8.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 20" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 26.00 mm |

E-JOULE (FMI10)
8.50x21 5x112 ET48.00
8 430 Kč
(345,78 €)
6 966,94 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 8.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 21" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 48.00 mm |

E-JOULE (FMI10)
9.50x21 5x112 ET41.50
8 910 Kč
(365,46 €)
7 363,64 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 9.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 21" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 41.50 mm |


KOROS (FMI06)
9.00x19 5x112 ET44.00
6 420 Kč
(263,33 €)
5 305,79 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 9.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 19" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 44.00 mm |


KOROS (FMI06)
9.00x19 5x112 ET33.00
6 420 Kč
(263,33 €)
5 305,79 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 9.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 19" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 33.00 mm |


KOROS (FMI06)
9.00x19 5x112 ET20.00
6 420 Kč
(263,33 €)
5 305,79 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 9.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 19" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 20.00 mm |


KOROS (FMI06)
8.00x19 5x112 ET48.00
6 150 Kč
(252,26 €)
5 082,64 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 8.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 19" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 48.00 mm |


KOROS (FMI06)
8.00x19 5x112 ET47.00
6 150 Kč
(252,26 €)
5 082,64 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 8.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 19" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 47.00 mm |


KOROS (FMI06)
8.00x19 5x112 ET38.00
6 150 Kč
(252,26 €)
5 082,64 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 8.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 19" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 38.00 mm |


KOROS (FMI06)
8.00x18 5x112 ET48.00
5 440 Kč
(223,13 €)
4 495,87 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 8.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 18" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 48.00 mm |


KOROS (FMI06)
8.00x18 5x112 ET38.00
5 440 Kč
(223,13 €)
4 495,87 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 8.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 18" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 38.00 mm |


KOROS (FMI06)
7.50x17 5x112 ET36.00
4 200 Kč
(172,27 €)
3 471,07 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 7.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 17" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 36.00 mm |


KOROS (FMI06)
6.50x16 5x112 ET39.00
3 950 Kč
(162,02 €)
3 264,46 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 6.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 16" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 39.00 mm |

KOROS (FMI06)
9.00x19 5x112 ET44.00
7 770 Kč
(318,70 €)
6 421,49 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 9.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 19" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 44.00 mm |

KOROS (FMI06)
9.00x19 5x112 ET33.00
7 770 Kč
(318,70 €)
6 421,49 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 9.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 19" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 33.00 mm |

KOROS (FMI06)
9.00x19 5x112 ET20.00
7 770 Kč
(318,70 €)
6 421,49 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 9.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 19" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 20.00 mm |