Všechna kola - Středový otvor - 67.1

E-JOULE (FMI10)
8.50x20 5x114.3 ET55.00
8 740 Kč
(358,49 €)
7 223,14 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 8.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 20" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 114.3 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 55.00 mm |

E-JOULE (FMI10)
7.50x19 5x114.3 ET49.50
6 020 Kč
(246,92 €)
4 975,21 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 7.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 19" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 114.3 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 49.50 mm |

E-JOULE (FMI10)
8.00x20 5x114.3 ET49.00
7 220 Kč
(296,14 €)
5 966,94 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 8.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 20" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 114.3 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 49.00 mm |


KOROS (FMI06)
8.00x18 5x120 ET37.00
5 440 Kč
(223,13 €)
4 495,87 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 8.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 18" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 120 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 37.00 mm |

KOROS (FMI06)
8.00x18 5x120 ET37.00
6 560 Kč
(269,07 €)
5 421,49 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 8.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 18" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 120 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 37.00 mm |

MAKHAI (FMI05)
9.00x20 5x112 ET34.00
9 020 Kč
(369,98 €)
7 454,55 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 9.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 20" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 34.00 mm |


KOROS (FMI06)
7.00x17 5x114.3 ET48.00
4 850 Kč
(198,93 €)
4 008,26 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 7.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 17" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 114.3 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 48.00 mm |

STR16
8.00x16 5x108 ET-2.30
16 820 Kč
(689,91 €)
13 900,83 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 8.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 16" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 108 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | -2.30 mm |

STR16
8.00x16 5x108 ET-2.30
16 820 Kč
(689,91 €)
13 900,83 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 8.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 16" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 108 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | -2.30 mm |

STR16
8.00x16 5x108 ET-2.30
16 820 Kč
(689,91 €)
13 900,83 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 8.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 16" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 108 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | -2.30 mm |

STR16
8.00x16 5x108 ET-2.30
16 820 Kč
(689,91 €)
13 900,83 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 8.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 16" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 108 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | -2.30 mm |

E-JOULE (FMI10)
8.00x20 5x114.3 ET49.00
7 700 Kč
(315,83 €)
6 363,64 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 8.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 20" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 114.3 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 49.00 mm |


E-JOULE (FMI10)
8.00x20 5x114.3 ET49.00
7 700 Kč
(315,83 €)
6 363,64 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 8.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 20" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 114.3 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 49.00 mm |


E-JOULE (FMI10)
7.50x19 5x114.3 ET49.50
6 340 Kč
(260,05 €)
5 239,67 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 7.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 19" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 114.3 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 49.50 mm |

E-JOULE (FMI10)
7.50x19 5x114.3 ET49.50
7 280 Kč
(298,61 €)
6 016,53 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 7.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 19" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 114.3 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 49.50 mm |


9RR
11.00x20 5x120 ET64.00
17 470 Kč
(716,57 €)
14 438,02 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 11.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 20" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 120 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 64.00 mm |

MAKHAI (FMI05)
11.00x21 5x114 ET45.00
13 220 Kč
(542,25 €)
10 925,62 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 11.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 21" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 114 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 45.00 mm |

MAKHAI (FMI05)
11.00x21 5x114 ET37.00
13 220 Kč
(542,25 €)
10 925,62 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 11.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 21" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 114 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 37.00 mm |

MAKHAI (FMI05)
11.00x21 5x114 ET45.00
11 710 Kč
(480,31 €)
9 677,69 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 11.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 21" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 114 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 45.00 mm |

MAKHAI (FMI05)
11.00x21 5x114 ET37.00
11 710 Kč
(480,31 €)
9 677,69 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 11.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 21" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 114 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 37.00 mm |


MAKHAI (FMI05)
11.00x21 5x114 ET45.00
9 650 Kč
(395,82 €)
7 975,21 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 11.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 21" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 114 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 45.00 mm |

MAKHAI (FMI05)
11.00x21 5x114 ET37.00
11 710 Kč
(480,31 €)
9 677,69 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 11.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 21" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 114 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 37.00 mm |


STC45
9.00x20 5x120 ET23.00
9 710 Kč
(398,28 €)
8 024,79 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 9.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 20" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 120 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 23.00 mm |


STC45
9.00x20 5x120 ET23.00
10 780 Kč
(442,17 €)
8 909,09 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 9.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 20" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 120 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 23.00 mm |