1972 (8300) 9.00x20 5x130 ET51.00
1972 (8300)
9.00x20 5x130 ET51.00
9 480 Kč
s DPH
(389 €)
9.00x20 5x130 ET51.00
Parametry
| Šířka kola | 9.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 20" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 130 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Povrchová úprava | GLOSSY BLACK |
| Zális | 51.00 mm |
| Středový otvor | 71.6 |
| Průměr zahloubení | 32.00 mm |
| Průměr upevňovacích otvorů | 15.00 mm |
| Hloubka upevňovacích otvorů | 10.00 mm |
| Typ uchycení | Spheric D.28 |
| Uložení středové krytky | FM D.62mm |
| Nosnost | 775 kg |
| Maximální valivý obvod | 2400 mm |
| Profil ráfku | ETRTO J H2 |
| Vhodné pro zimní provoz | ano |
| Homologace JWL | Ne |
| Homologace TUV | Ne |
| Homologace KBA | Ano |
| Homologace ECE | Ne |
| Homologace ITA | Ano |
| Certifikát pevnosti | Ano |
Ke stažení
Homologace KBA 1
(pdf, 88.3 kB)
Homologace KBA 2
(pdf, 105.3 kB)
Homologace KBA 3
(pdf, 106.2 kB)
Homologace KBA 4
(pdf, 88.2 kB)
Homologace KBA 5
(pdf, 95.1 kB)
Homologace KBA 6
(pdf, 85.1 kB)
Homologace KBA 7
(pdf, 93.2 kB)
Homologace KBA 8
(pdf, 88.5 kB)
Homologace ITA 1
(pdf, 418.4 kB)
Certifikát pevnosti 1
(pdf, 147.9 kB)

