9Evolution 9.00x19 5x114.3 ET49.00
9Evolution
9.00x19 5x114.3 ET49.00 Zjistit více
11 810 Kč
s DPH
(484,61 €)
9.00x19 5x114.3 ET49.00 Zjistit více
Kolo z lehkých slitin s 10 rozdvojenými Y paprsky je určeno pro řidiče džentlmeny, kteří ctí tradici, ale zároveň hledají ideální kombinaci nízké hmotnosti a vysoké pevnosti.
Design 9EVO vychází z klasických závodních ráfků, přičemž tenké, precizně tvarované paprskyzdůrazňují agilitu a sportovní charakter. Konstrukce kola zajišťuje nepřekonatelnou pevnost, minimální hmotnost a tím i výjimečnou ovladatelnost a jízdní komfort.
Fondmetal 9EVO – elegantní síla pro skutečné nadšence řízení.
Parametry
| Šířka kola | 9.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 19" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 114.3 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Povrchová úprava | GLOSSY BLACK |
| Zális | 49.00 mm |
| Středový otvor | 75 Ring Seat |
| Průměr zahloubení | 32.00 mm |
| Průměr upevňovacích otvorů | 16.00 mm |
| Hloubka upevňovacích otvorů | 11.00 mm |
| Typ uchycení | Conic 60° |
| Uložení středové krytky | FM D.62mm |
| Nosnost | 690 kg |
| Maximální valivý obvod | 2270 mm |
| Profil ráfku | ETRTO J H2 |
| Vhodné pro zimní provoz | ano |
| Homologace JWL | Ne |
| Homologace TUV | Ne |
| Homologace KBA | Ano |
| Homologace ECE | Ne |
| Homologace ITA | Ano |
| Certifikát pevnosti | Ano |
Ke stažení
Homologace KBA 1
(pdf, 100.4 kB)
Homologace ITA 1
(pdf, 524.6 kB)
Certifikát pevnosti 1
(pdf, 134 kB)
