9EVOM Monodado 10.50x20 CenterLock ET48.00
9EVOM Monodado
10.50x20 CenterLock ET48.00 Zjistit více
20 790 Kč
s DPH
(853,10 €)
10.50x20 CenterLock ET48.00 Zjistit více
Kolo z lehkých slitin s 10 rozdvojenými Y paprsky je určeno pro řidiče džentlmeny, kteří ctí tradici, ale zároveň hledají ideální kombinaci nízké hmotnosti a vysoké pevnosti.
Design 9EVO vychází z klasických závodních ráfků, přičemž tenké, precizně tvarované paprskyzdůrazňují agilitu a sportovní charakter. Konstrukce kola zajišťuje nepřekonatelnou pevnost, minimální hmotnost a tím i výjimečnou ovladatelnost a jízdní komfort.
Fondmetal 9EVO – elegantní síla pro skutečné nadšence řízení.
Parametry
| Šířka kola | 10.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 20" |
| Počet děr | 1 |
| Rozteč šroubů | - |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Povrchová úprava | GLOSSY BLACK |
| Zális | 48.00 mm |
| Středový otvor | CenterLock |
| Průměr zahloubení | 20.00 mm |
| Průměr upevňovacích otvorů | 20.00 mm |
| Hloubka upevňovacích otvorů | 25.00 mm |
| Typ uchycení | Dragging hole |
| Uložení středové krytky | - |
| Nosnost | 690 kg |
| Maximální valivý obvod | 2310 mm |
| Profil ráfku | ETRTO J H2 |
| Vhodné pro zimní provoz | ano |
| Homologace JWL | Ne |
| Homologace TUV | Ne |
| Homologace KBA | Ne |
| Homologace ECE | Ne |
| Homologace ITA | Ano |
| Certifikát pevnosti | Ano |
Ke stažení
Homologace ITA 1
(pdf, 678.7 kB)
Certifikát pevnosti 1
(pdf, 136.2 kB)

