9RR 8.50x19 5x112 ET48.00
9RR
8.50x19 5x112 ET48.00 Zjistit více
13 240 Kč
s DPH
(543,29 €)
8.50x19 5x112 ET48.00 Zjistit více
Fondmetal 9RR je kolo z lehkých slitin s 14 tenkými paprsky, které spojuje nízkou hmotnost, vysokou pevnost a maximální agilitu.
Je navrženo pro náročné řidiče, kteří hledají dokonalou rovnováhu mezi výkonem a komfortem.
Díky nízkotlakému odlévání a tepelnému zpracování vyniká mechanickou odolností a přesností zpracování.
Výsledkem je extrémně lehké kolo s charakteristickým závodním designem a špičkovou ovladatelností.
Fondmetal 9RR – když rozhoduje každý gram.
Parametry
| Šířka kola | 8.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 19" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Povrchová úprava | GLOSSY GOLD |
| Zális | 48.00 mm |
| Středový otvor | 66.5 |
| Průměr zahloubení | 32.00 mm |
| Průměr upevňovacích otvorů | 16.00 mm |
| Hloubka upevňovacích otvorů | 12.00 mm |
| Typ uchycení | Conic 60° |
| Uložení středové krytky | FM D.62mm |
| Nosnost | 762 kg |
| Maximální valivý obvod | 2080 mm |
| Profil ráfku | ETRTO J H2 |
| Vhodné pro zimní provoz | ano |
| Homologace JWL | Ne |
| Homologace TUV | Ano |
| Homologace KBA | Ne |
| Homologace ECE | Ne |
| Homologace ITA | Ne |
| Certifikát pevnosti | Ano |
Ke stažení
Homologace TUV 1
(pdf, 44.1 kB)
Certifikát pevnosti 1
(pdf, 98.2 kB)
