9RR 11.00x20 5x114 ET58.00
9RR
11.00x20 5x114 ET58.00 Zjistit více
17 470 Kč
s DPH
(716,86 €)
11.00x20 5x114 ET58.00 Zjistit více
Fondmetal 9RR je kolo z lehkých slitin s 14 tenkými paprsky, které spojuje nízkou hmotnost, vysokou pevnost a maximální agilitu.
Je navrženo pro náročné řidiče, kteří hledají dokonalou rovnováhu mezi výkonem a komfortem.
Díky nízkotlakému odlévání a tepelnému zpracování vyniká mechanickou odolností a přesností zpracování.
Výsledkem je extrémně lehké kolo s charakteristickým závodním designem a špičkovou ovladatelností.
Fondmetal 9RR – když rozhoduje každý gram.
Parametry
| Šířka kola | 11.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 20" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 114 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Povrchová úprava | MATT BLACK |
| Zális | 58.00 mm |
| Středový otvor | 67.05 |
| Průměr zahloubení | 36.00 mm |
| Průměr upevňovacích otvorů | 15.00 mm |
| Hloubka upevňovacích otvorů | 31.40 mm |
| Typ uchycení | Conic 60° |
| Uložení středové krytky | FM D.62mm |
| Nosnost | 700 kg |
| Maximální valivý obvod | 2020 mm |
| Profil ráfku | ETRTO J H2 |
| Vhodné pro zimní provoz | ano |
| Homologace JWL | Ne |
| Homologace TUV | Ne |
| Homologace KBA | Ne |
| Homologace ECE | Ne |
| Homologace ITA | Ano |
| Certifikát pevnosti | Ano |
Ke stažení
Homologace ITA 1
(pdf, 1.7 MB)
Certifikát pevnosti 1
(pdf, 53.5 kB)
