CRATOS (FMI09) 9.50x21 5x120 ET26.00
CRATOS (FMI09)
9.50x21 5x120 ET26.00 Zjistit více
8 910 Kč
s DPH
(365,61 €)
9.50x21 5x120 ET26.00 Zjistit více
Cratos ztělesňuje kombinaci výkonu, stylu a všestrannosti. Jeho robustní a dynamický designdokonale zapadá do dobrodružné povahy SUV značek BMW a Porsche.
Jeho výrazné paprsky dávají vozidlu sportovní a exkluzivní vzhled, zatímco pevná konstrukce zajišťuje spolehlivost na silnici i v terénu. Cratos je základní prvek, který doplňuje estetiku a výkon luxusních vozidel.
Toto kolo je vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů a sofistikovaných povrchů, které kombinují eleganci a trvanlivost.
Parametry
| Šířka kola | 9.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 21" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 120 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Povrchová úprava | BRAUN MATT |
| Zális | 26.00 mm |
| Středový otvor | 66.5 |
| Průměr zahloubení | 34.00 mm |
| Průměr upevňovacích otvorů | 16.20 mm |
| Hloubka upevňovacích otvorů | 8.48 mm |
| Typ uchycení | Conic 60° |
| Uložení středové krytky | OE D.57mm BMW |
| Nosnost | 1050 kg |
| Maximální valivý obvod | 2500 mm |
| Profil ráfku | ETRTO J H2 |
| Vhodné pro zimní provoz | ano |
| Homologace JWL | Ne |
| Homologace TUV | Ne |
| Homologace KBA | Ne |
| Homologace ECE | Ano |
| Homologace ITA | Ne |
| Certifikát pevnosti | Ne |
Ke stažení
Homologace ECE 1
(pdf, 1.2 MB)

