CRATOS (FMI09) 11.50x22 5x130 ET52.00
CRATOS (FMI09)
11.50x22 5x130 ET52.00 Zjistit více
11 800 Kč
s DPH
(484,20 €)
11.50x22 5x130 ET52.00 Zjistit více
Cratos ztělesňuje kombinaci výkonu, stylu a všestrannosti. Jeho robustní a dynamický designdokonale zapadá do dobrodružné povahy SUV značek BMW a Porsche.
Jeho výrazné paprsky dávají vozidlu sportovní a exkluzivní vzhled, zatímco pevná konstrukce zajišťuje spolehlivost na silnici i v terénu. Cratos je základní prvek, který doplňuje estetiku a výkon luxusních vozidel.
Toto kolo je vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů a sofistikovaných povrchů, které kombinují eleganci a trvanlivost.
Parametry
| Šířka kola | 11.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 22" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 130 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Povrchová úprava | GLOSSY BLACK |
| Zális | 52.00 mm |
| Středový otvor | 71.6 |
| Průměr zahloubení | 32.00 mm |
| Průměr upevňovacích otvorů | 15.00 mm |
| Hloubka upevňovacích otvorů | 10.00 mm |
| Typ uchycení | Spheric D.28 |
| Uložení středové krytky | OE D.77mm Porsche |
| Nosnost | 1000 kg |
| Maximální valivý obvod | 2500 mm |
| Profil ráfku | ETRTO J H2 |
| Vhodné pro zimní provoz | ano |
| Homologace JWL | Ne |
| Homologace TUV | Ano |
| Homologace KBA | Ano |
| Homologace ECE | Ano |
| Homologace ITA | Ano |
| Certifikát pevnosti | Ano |
Ke stažení
Homologace TUV 1
(pdf, 963.2 kB)
Homologace KBA 1
(pdf, 113 kB)
Homologace KBA 2
(pdf, 91.5 kB)
Homologace ECE 1
(pdf, 321.2 kB)
Homologace ITA 1
(pdf, 593 kB)
Certifikát pevnosti 1
(pdf, 110 kB)

