E-JOULE (FMI10) 9.50x21 5x112 ET41.50
E-JOULE (FMI10)
9.50x21 5x112 ET41.50 Zjistit více
8 910 Kč
s DPH
(365,61 €)
9.50x21 5x112 ET41.50 Zjistit více
Fondmetal E-Joule je navržen s důrazem na aerodynamiku a nízkou hmotnost, čímž snižuje odpor vzduchu a zvyšuje dojezd elektrických vozidel.
Jeho čistý, moderní design s plynulými liniemi odráží technologickou preciznost a minimalistickou eleganci.
Každý detail byl vytvořen tak, aby zlepšil zážitek z jízdy a maximalizoval energetickou účinnost – od konstrukce až po samotný tvar paprsků.
Fondmetal E-Joule – kola navržená pro budoucnost mobility.
Parametry
| Šířka kola | 9.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 21" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Povrchová úprava | GLOSSY BLACK |
| Zális | 41.50 mm |
| Středový otvor | 66.5 |
| Průměr zahloubení | 30.00 mm |
| Průměr upevňovacích otvorů | 15.80 mm |
| Hloubka upevňovacích otvorů | 24.00 mm |
| Typ uchycení | Spheric D.28 |
| Uložení středové krytky | OE D.76mm MB |
| Nosnost | 950 kg |
| Maximální valivý obvod | 2400 mm |
| Profil ráfku | ETRTO J H2 |
| Vhodné pro zimní provoz | ano |
| Homologace JWL | Ne |
| Homologace TUV | Ne |
| Homologace KBA | Ano |
| Homologace ECE | Ano |
| Homologace ITA | Ne |
| Certifikát pevnosti | Ano |
Ke stažení
Homologace KBA 1
(pdf, 95.7 kB)
Homologace KBA 2
(pdf, 85.4 kB)
Homologace KBA 3
(pdf, 92.3 kB)
Homologace KBA 4
(pdf, 98.3 kB)
Homologace KBA 5
(pdf, 90.2 kB)
Homologace KBA 6
(pdf, 113.4 kB)
Homologace ECE 1
(pdf, 399.5 kB)
Certifikát pevnosti 1
(pdf, 137.9 kB)
