KARI (FMI12) 9.00x19 5x112 ET49.00
KARI (FMI12)
9.00x19 5x112 ET49.00 Zjistit více
6 420 Kč
s DPH
(263,44 €)
9.00x19 5x112 ET49.00 Zjistit více
Fondmetal Kari ztělesňuje moderní eleganci a luxusní styl, inspirovaný ikonickým designem vozů Mercedes-Benz. Jeho vícepaprsková konstrukce zvýrazňuje dynamiku a pohyb, zatímco si zachovává nadčasovou jemnost typickou pro prémiové vozy této značky.
Unikátní povrchová úprava kombinuje lesklý efekt s precizně obráběnými hranami paprsků, což kolům dodává výraz a hloubku.
Parametry
| Šířka kola | 9.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 19" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Povrchová úprava | GLOSSY BLACK |
| Zális | 49.00 mm |
| Středový otvor | 66.5 |
| Průměr zahloubení | 29.00 mm |
| Průměr upevňovacích otvorů | 15.00 mm |
| Hloubka upevňovacích otvorů | 7.60 mm |
| Typ uchycení | Spheric D.28 |
| Uložení středové krytky | OE D.76mm MB |
| Nosnost | 900 kg |
| Maximální valivý obvod | 2300 mm |
| Profil ráfku | ETRTO J H2 |
| Vhodné pro zimní provoz | ano |
| Homologace JWL | Ne |
| Homologace TUV | Ne |
| Homologace KBA | Ano |
| Homologace ECE | Ano |
| Homologace ITA | Ne |
| Certifikát pevnosti | Ano |
Ke stažení
Homologace KBA 1
(pdf, 110.4 kB)
Homologace KBA 2
(pdf, 116 kB)
Homologace KBA 3
(pdf, 113.9 kB)
Homologace KBA 4
(pdf, 96 kB)
Homologace KBA 5
(pdf, 89 kB)
Homologace KBA 6
(pdf, 89.5 kB)
Homologace ECE 1
(pdf, 319.2 kB)
Certifikát pevnosti 1
(pdf, 133.5 kB)

