KOROS (FMI06) 6.50x16 5x100 ET39.00
KOROS (FMI06)
6.50x16 5x100 ET39.00 Zjistit více
3 950 Kč
s DPH
(162,08 €)
6.50x16 5x100 ET39.00 Zjistit více
Alu disk FONDMETAL KOROS je určený především pro vozy Mercedes-Benz a vozidla skupiny Volkswagen. Jeho rozdvojený pětipaprskový design vychází z klasického vzhledu kol Mercedes-Benz, což mu dodává elegantní a nadčasový styl.
ECE homologace – není potřeba zápis do technického průkazu. Vhodné pro širokou škálu vozů: Mercedes A, CLA, GLC, ale také Audi A3, Q2, A5, A6, VW T-Roc, Nissan Qashqai nebo Juke. Připraveno pro originální středové krytky a příslušenství značek Mercedes-Benz a Volkswagen.
Parametry
| Šířka kola | 6.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 16" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 100 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Povrchová úprava | GLOSSY BLACK |
| Zális | 39.00 mm |
| Středový otvor | 57.1 |
| Průměr zahloubení | 32.00 mm |
| Průměr upevňovacích otvorů | 15.00 mm |
| Hloubka upevňovacích otvorů | 7.60 mm |
| Typ uchycení | Spheric D.25.6/26 |
| Uložení středové krytky | OE D.56mm VW |
| Nosnost | 600 kg |
| Maximální valivý obvod | 2250 mm |
| Profil ráfku | ETRTO J H2 |
| Vhodné pro zimní provoz | ano |
| Homologace JWL | Ne |
| Homologace TUV | Ne |
| Homologace KBA | Ano |
| Homologace ECE | Ne |
| Homologace ITA | Ano |
| Certifikát pevnosti | Ano |
Ke stažení
Homologace KBA 1
(pdf, 127.4 kB)
Homologace KBA 2
(pdf, 116.1 kB)
Homologace KBA 3
(pdf, 135.7 kB)
Homologace KBA 4
(pdf, 135 kB)
Homologace ITA 1
(pdf, 179.5 kB)
Certifikát pevnosti 1
(pdf, 145.6 kB)

