KOROS (FMI06) 7.00x17 5x100 ET40.00
KOROS (FMI06)
7.00x17 5x100 ET40.00 Zjistit více
4 390 Kč
s DPH
(180,14 €)
7.00x17 5x100 ET40.00 Zjistit více
Alu disk FONDMETAL KOROS je určený především pro vozy Mercedes-Benz a vozidla skupiny Volkswagen. Jeho rozdvojený pětipaprskový design vychází z klasického vzhledu kol Mercedes-Benz, což mu dodává elegantní a nadčasový styl.
ECE homologace – není potřeba zápis do technického průkazu. Vhodné pro širokou škálu vozů: Mercedes A, CLA, GLC, ale také Audi A3, Q2, A5, A6, VW T-Roc, Nissan Qashqai nebo Juke. Připraveno pro originální středové krytky a příslušenství značek Mercedes-Benz a Volkswagen.
Parametry
| Šířka kola | 7.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 17" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 100 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Povrchová úprava | GLOSSY BLACK MACHINED |
| Zális | 40.00 mm |
| Středový otvor | 57.1 |
| Průměr zahloubení | 32.00 mm |
| Průměr upevňovacích otvorů | 15.00 mm |
| Hloubka upevňovacích otvorů | 7.60 mm |
| Typ uchycení | Spheric D.25.6/26 |
| Uložení středové krytky | OE D.56mm VW |
| Nosnost | 650 kg |
| Maximální valivý obvod | 2250 mm |
| Profil ráfku | ETRTO J H2 |
| Vhodné pro zimní provoz | ano |
| Homologace JWL | Ne |
| Homologace TUV | Ne |
| Homologace KBA | Ano |
| Homologace ECE | Ne |
| Homologace ITA | Ano |
| Certifikát pevnosti | Ano |
Ke stažení
Homologace KBA 1
(pdf, 105.5 kB)
Homologace KBA 2
(pdf, 107.3 kB)
Homologace KBA 3
(pdf, 110.2 kB)
Homologace KBA 4
(pdf, 128.1 kB)
Homologace ITA 1
(pdf, 507.2 kB)
Certifikát pevnosti 1
(pdf, 146.5 kB)

