MAKHAI (FMI05) 9.00x21 5x127 ET51.00
MAKHAI (FMI05)
9.00x21 5x127 ET51.00
9 900 Kč
s DPH
(406,24 €)
9.00x21 5x127 ET51.00
Parametry
| Šířka kola | 9.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 21" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 127 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Povrchová úprava | GLOSSY BLACK MACHINED |
| Zális | 51.00 mm |
| Středový otvor | 71.6 |
| Průměr zahloubení | 34.00 mm |
| Průměr upevňovacích otvorů | 18.60 mm |
| Hloubka upevňovacích otvorů | 13.00 mm |
| Typ uchycení | Conic 60° |
| Uložení středové krytky | OE D.62 mm Audi |
| Nosnost | 940 kg |
| Maximální valivý obvod | 2410 mm |
| Profil ráfku | ETRTO J EH2+ |
| Vhodné pro zimní provoz | ano |
| Homologace JWL | Ne |
| Homologace TUV | Ne |
| Homologace KBA | Ano |
| Homologace ECE | Ne |
| Homologace ITA | Ano |
| Certifikát pevnosti | Ano |
Ke stažení
Homologace KBA 1
(pdf, 88.6 kB)
Homologace ITA 1
(pdf, 531.8 kB)
Certifikát pevnosti 1
(pdf, 160.6 kB)

