MAKHAI (FMI05) 10.00x21 5x112 ET44.00
MAKHAI (FMI05)
10.00x21 5x112 ET44.00
11 120 Kč
s DPH
(456,30 €)
10.00x21 5x112 ET44.00
Parametry
| Šířka kola | 10.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 21" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Povrchová úprava | GLOSSY SILVER |
| Zális | 44.00 mm |
| Středový otvor | 66.5 |
| Průměr zahloubení | 32.00 mm |
| Průměr upevňovacích otvorů | 16.00 mm |
| Hloubka upevňovacích otvorů | 11.00 mm |
| Typ uchycení | Conic 60° |
| Uložení středové krytky | OE D.62 mm Audi |
| Nosnost | 940 kg |
| Maximální valivý obvod | 2410 mm |
| Profil ráfku | ETRTO J EH2+ |
| Vhodné pro zimní provoz | ano |
| Homologace JWL | Ne |
| Homologace TUV | Ano |
| Homologace KBA | Ne |
| Homologace ECE | Ne |
| Homologace ITA | Ne |
| Certifikát pevnosti | Ano |
Ke stažení
Homologace TUV 1
(pdf, 97 kB)
Certifikát pevnosti 1
(pdf, 162.1 kB)
