MAKHAI (FMI05) 9.00x20 5x112 ET44.00
MAKHAI (FMI05)
9.00x20 5x112 ET44.00
7 450 Kč
s DPH
(305,70 €)
9.00x20 5x112 ET44.00
Parametry
| Šířka kola | 9.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 20" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Povrchová úprava | GLOSSY TITANIUM |
| Zális | 44.00 mm |
| Středový otvor | 66.5 |
| Průměr zahloubení | 30.00 mm |
| Průměr upevňovacích otvorů | 15.80 mm |
| Hloubka upevňovacích otvorů | 24.00 mm |
| Typ uchycení | Spheric D.28 |
| Uložení středové krytky | OE D.76mm MB |
| Nosnost | 1050 kg |
| Maximální valivý obvod | 2500 mm |
| Profil ráfku | ETRTO J H2 |
| Vhodné pro zimní provoz | ano |
| Homologace JWL | Ne |
| Homologace TUV | Ne |
| Homologace KBA | Ne |
| Homologace ECE | Ne |
| Homologace ITA | Ne |
| Certifikát pevnosti | Ne |
