MAKHAI (FMI05) 9.00x21 5x112 ET45.00
MAKHAI (FMI05)
9.00x21 5x112 ET45.00
8 680 Kč
s DPH
(356,18 €)
9.00x21 5x112 ET45.00
Parametry
| Šířka kola | 9.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 21" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Povrchová úprava | GLOSSY TITANIUM |
| Zális | 45.00 mm |
| Středový otvor | 66.5 |
| Průměr zahloubení | 30.00 mm |
| Průměr upevňovacích otvorů | 15.80 mm |
| Hloubka upevňovacích otvorů | 24.00 mm |
| Typ uchycení | Spheric D.28 |
| Uložení středové krytky | FM D.64mm |
| Nosnost | 985 kg |
| Maximální valivý obvod | 2470 mm |
| Profil ráfku | ETRTO J EH2+ |
| Vhodné pro zimní provoz | ano |
| Homologace JWL | Ne |
| Homologace TUV | Ne |
| Homologace KBA | Ne |
| Homologace ECE | Ne |
| Homologace ITA | Ne |
| Certifikát pevnosti | Ne |
