STC-23 11.50x23 5x130 ET51.00
STC-23
11.50x23 5x130 ET51.00 Zjistit více
17 500 Kč
s DPH
(718,10 €)
11.50x23 5x130 ET51.00 Zjistit více
Zažijte revoluci ve světě alu kol. Model Fondmetal STC-23 představuje nejodvážnější novinku roku 2024 – vůbec první 23palcové hliníkové kolo v našem portfoliu. Je navrženo pro řidiče, kteří chtějí víc než jen styl – chtějí výjimečný design, prémiové zpracování a výkon bez kompromisů.
Každý detail STC-23 odráží více než 40 let zkušeností značky Fondmetal, která spojuje italskou preciznost, technologickou inovaci a závodní DNA.
Parametry
| Šířka kola | 11.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 23" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 130 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Povrchová úprava | GLOSSY BLACK MACHINED |
| Zális | 51.00 mm |
| Středový otvor | 71.6 |
| Průměr zahloubení | 32.00 mm |
| Průměr upevňovacích otvorů | 15.00 mm |
| Hloubka upevňovacích otvorů | 10.00 mm |
| Typ uchycení | Spheric D.28 |
| Uložení středové krytky | OE D.66mm Porsche |
| Nosnost | 1050 kg |
| Maximální valivý obvod | 2500 mm |
| Profil ráfku | ETRTO J H2 |
| Vhodné pro zimní provoz | ano |
| Homologace JWL | Ne |
| Homologace TUV | Ne |
| Homologace KBA | Ano |
| Homologace ECE | Ne |
| Homologace ITA | Ano |
| Certifikát pevnosti | Ano |
Ke stažení
Homologace KBA 1
(pdf, 4.1 MB)
Homologace ITA 1
(pdf, 968.9 kB)
Certifikát pevnosti 1
(pdf, 132.8 kB)
