TAARA (FMI16) 9.50x21 5x130 ET39.00
TAARA (FMI16)
Sportovní a dynamický styl pro vozy Volkswagen a Audi
Taara v sobě spojuje technickou preciznost a elegantní design, který perfektně ladí s vozy Audi a VW.Její ostře řezané linie a sofistikované tvary dodávají vozidlu moderní a sebevědomý vzhled, ať už se jedná o sportovní sedan nebo SUV. Charakteristický design s pěti dvojitými paprsky působí dynamicky i ve chvíli, kdy vůz stojí, a podtrhuje sportovní charakter celého vozu.
Navržena s důrazem na detail, kompatibilní s originálními krytkami kol (OE cap) a dostupná ve velikostech 19 až 22″. K dispozici je ve dvou elegantních povrchových úpravách – lesklé černé a lesklé černé s frézovanými detaily – které zvýrazní individuální styl každého vozu.
Parametry
| Šířka kola | 9.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 21" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 130 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Povrchová úprava | GLOSSY BLACK |
| Zális | 39.00 mm |
| Středový otvor | 66.5 |
| Průměr zahloubení | 32.00 mm |
| Průměr upevňovacích otvorů | 15.00 mm |
| Hloubka upevňovacích otvorů | 10.00 mm |
| Typ uchycení | Spheric D.28 |
| Uložení středové krytky | OE D.62 mm Audi |
| Nosnost | 960 kg |
| Maximální valivý obvod | 2500 mm |
| Profil ráfku | ETRTO J H2 |
| Vhodné pro zimní provoz | ano |
| Homologace JWL | Ne |
| Homologace TUV | Ne |
| Homologace KBA | Ne |
| Homologace ECE | Ne |
| Homologace ITA | Ne |
| Certifikát pevnosti | Ne |
