TARANIS (FMI17) 8.00x18 5x112 ET26.00
TARANIS (FMI17)
8.00x18 5x112 ET26.00 Zjistit více
5 440 Kč
s DPH
(223,23 €)
8.00x18 5x112 ET26.00 Zjistit více
Síla a elegance pro vozy Mercedes-Benz
Taranis zosobňuje sílu a eleganci v jednom. Jeho ostré linie a moderní geometrie byly navrženy s ohledem na design vozů Mercedes-Benz, které perfektně doplňuje a zvýrazňuje jejich luxusní profil. Dynamický a čistý tvar paprsků podtrhuje sportovní charakter vozu, aniž by narušil typickou sofistikovanost značky Mercedes.
Prémiové povrchové úpravy odrážejí smysl pro detail a ladí s různými styly karoserie. Kromě atraktivního vzhledu nabízí i vysokou odolnost, nízkou hmotnost a vynikající výkon za všech podmínek.
Parametry
| Šířka kola | 8.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 18" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Povrchová úprava | GLOSSY BLACK |
| Zális | 26.00 mm |
| Středový otvor | 66.5 |
| Průměr zahloubení | 29.00 mm |
| Průměr upevňovacích otvorů | 15.00 mm |
| Hloubka upevňovacích otvorů | 7.60 mm |
| Typ uchycení | Spheric D.28 |
| Uložení středové krytky | OE D.76mm MB |
| Nosnost | 860 kg |
| Maximální valivý obvod | 2300 mm |
| Profil ráfku | ETRTO J H2 |
| Vhodné pro zimní provoz | ano |
| Homologace JWL | Ne |
| Homologace TUV | Ne |
| Homologace KBA | Ne |
| Homologace ECE | Ano |
| Homologace ITA | Ne |
| Certifikát pevnosti | Ano |
