TARANIS (FMI17) 9.50x20 5x112 ET43.00
TARANIS (FMI17)
9.50x20 5x112 ET43.00 Zjistit více
8 200 Kč
s DPH
(336,48 €)
9.50x20 5x112 ET43.00 Zjistit více
Síla a elegance pro vozy Mercedes-Benz
Taranis zosobňuje sílu a eleganci v jednom. Jeho ostré linie a moderní geometrie byly navrženy s ohledem na design vozů Mercedes-Benz, které perfektně doplňuje a zvýrazňuje jejich luxusní profil. Dynamický a čistý tvar paprsků podtrhuje sportovní charakter vozu, aniž by narušil typickou sofistikovanost značky Mercedes.
Prémiové povrchové úpravy odrážejí smysl pro detail a ladí s různými styly karoserie. Kromě atraktivního vzhledu nabízí i vysokou odolnost, nízkou hmotnost a vynikající výkon za všech podmínek.
Parametry
| Šířka kola | 9.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 20" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Povrchová úprava | MATT BLACK MACHINED LIP |
| Zális | 43.00 mm |
| Středový otvor | 66.5 |
| Průměr zahloubení | 30.00 mm |
| Průměr upevňovacích otvorů | 15.80 mm |
| Hloubka upevňovacích otvorů | 24.00 mm |
| Typ uchycení | Spheric D.28 |
| Uložení středové krytky | OE D.76mm MB |
| Nosnost | 1000 kg |
| Maximální valivý obvod | 2500 mm |
| Profil ráfku | ETRTO J H2 |
| Vhodné pro zimní provoz | ne |
| Homologace JWL | Ne |
| Homologace TUV | Ne |
| Homologace KBA | Ne |
| Homologace ECE | Ne |
| Homologace ITA | Ne |
| Certifikát pevnosti | Ne |
