ZELOS (FMI15) 11.00x21 5x130 ET49.00
ZELOS (FMI15)
11.00x21 5x130 ET49.00 Zjistit více
9 650 Kč
s DPH
(395,98 €)
11.00x21 5x130 ET49.00 Zjistit více
Zelos, novinka pro rok 2024, představuje novou éru designu a dynamiky. Jeho unikátní tvar s propracovaným úhlem mezi přední a zadní částí paprsků dodává kolu výraznou hloubku a eleganci – ideální volba pro SUV značky Porsche.
Model Zelos je dostupný ve dvou průměrech – 20" a 21" a ve dvou povrchových úpravách.
Fondmetal Zelos – tam, kde se design setkává s budoucností.
Parametry
| Šířka kola | 11.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 21" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 130 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Povrchová úprava | GLOSSY BLACK |
| Zális | 49.00 mm |
| Středový otvor | 71.6 |
| Průměr zahloubení | 32.00 mm |
| Průměr upevňovacích otvorů | 15.00 mm |
| Hloubka upevňovacích otvorů | 10.00 mm |
| Typ uchycení | Spheric D.28 |
| Uložení středové krytky | OE D.77mm Porsche |
| Nosnost | 1000 kg |
| Maximální valivý obvod | 2500 mm |
| Profil ráfku | ETRTO J H2 |
| Vhodné pro zimní provoz | ano |
| Homologace JWL | Ne |
| Homologace TUV | Ne |
| Homologace KBA | Ano |
| Homologace ECE | Ano |
| Homologace ITA | Ano |
| Certifikát pevnosti | Ano |
Ke stažení
Homologace KBA 1
(pdf, 4 MB)
Homologace KBA 2
(pdf, 4.1 MB)
Homologace KBA 3
(pdf, 4 MB)
Homologace KBA 4
(pdf, 4 MB)
Homologace KBA 5
(pdf, 4 MB)
Homologace KBA 6
(pdf, 4 MB)
Homologace KBA 7
(pdf, 4 MB)
Homologace ECE 1
(pdf, 1.5 MB)
Homologace ITA 1
(pdf, 975.3 kB)
Certifikát pevnosti 1
(pdf, 271.4 kB)
