ELATHA (FMI11) 8.00x18 5x112 ET26.00
ELATHA (FMI11)
8.00x18 5x112 ET26.00 Zjistit více
5 440 Kč
s DPH
(223,23 €)
8.00x18 5x112 ET26.00 Zjistit více
Fondmetal Elatha zaujme svým odvážným a sofistikovaným vzhledem se speciální leskle bronzovou povrchovou úpravou, která spojuje hluboký černý lesk s jemným obráběným bronzovým efektem.
Jeho moderní a precizně tvarovaný design byl vytvořen tak, aby zvýraznil sportovní i luxusní charakter vozů Audi a podtrhl jejich typickou eleganci a styl.
Parametry
| Šířka kola | 8.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 18" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Povrchová úprava | GLOSSY BLACK |
| Zális | 26.00 mm |
| Středový otvor | 66.5 |
| Průměr zahloubení | 32.00 mm |
| Průměr upevňovacích otvorů | 15.00 mm |
| Hloubka upevňovacích otvorů | 7.60 mm |
| Typ uchycení | Spheric D.25.6/26 |
| Uložení středové krytky | OE D.62 mm Audi |
| Nosnost | 800 kg |
| Maximální valivý obvod | 2300 mm |
| Profil ráfku | ETRTO J H2 |
| Vhodné pro zimní provoz | ano |
| Homologace JWL | Ne |
| Homologace TUV | Ne |
| Homologace KBA | Ano |
| Homologace ECE | Ano |
| Homologace ITA | Ano |
| Certifikát pevnosti | Ano |
Ke stažení
Homologace KBA 1
(pdf, 154.9 kB)
Homologace KBA 2
(pdf, 148.5 kB)
Homologace KBA 3
(pdf, 125.9 kB)
Homologace KBA 4
(pdf, 103.1 kB)
Homologace KBA 5
(pdf, 95.4 kB)
Homologace KBA 6
(pdf, 90.4 kB)
Homologace KBA 7
(pdf, 95.8 kB)
Homologace KBA 8
(pdf, 98.7 kB)
Homologace ECE 1
(pdf, 306 kB)
Homologace ITA 1
(pdf, 433.6 kB)
Certifikát pevnosti 1
(pdf, 135.7 kB)

