Všechna kola - Hloubka upevňovacích otvorů - 9.00 mm

BLUSTER (8400)
9.00x20 6x139.7 ET25.00
9 600 Kč
(393,93 €)
7 933,88 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 9.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 20" |
| Počet děr | 6 |
| Rozteč šroubů | 139.7 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 25.00 mm |

BLUSTER (8400)
9.00x20 6x139.7 ET25.00
9 270 Kč
(380,39 €)
7 661,16 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 9.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 20" |
| Počet děr | 6 |
| Rozteč šroubů | 139.7 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 25.00 mm |

BLUSTER (8400)
9.00x20 6x139.7 ET25.00
8 950 Kč
(367,25 €)
7 396,69 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 9.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 20" |
| Počet děr | 6 |
| Rozteč šroubů | 139.7 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 25.00 mm |

E-JOULE (FMI10)
8.00x19 5x120 ET58.00
6 150 Kč
(252,36 €)
5 082,64 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 8.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 19" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 120 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 58.00 mm |


KOROS (FMI06)
9.00x19 5x112 ET58.00
6 420 Kč
(263,44 €)
5 305,79 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 9.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 19" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 58.00 mm |


KOROS (FMI06)
8.00x19 5x112 ET45.00
6 150 Kč
(252,36 €)
5 082,64 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 8.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 19" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 45.00 mm |


KOROS (FMI06)
8.00x18 5x112 ET45.00
5 440 Kč
(223,23 €)
4 495,87 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 8.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 18" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 45.00 mm |

BLUSTER (8400)
8.00x18 5x120 ET50.00
7 590 Kč
(311,45 €)
6 272,73 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 8.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 18" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 120 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 50.00 mm |

KOROS (FMI06)
7.50x17 5x120 ET55.00
5 050 Kč
(207,22 €)
4 173,55 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 7.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 17" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 120 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 55.00 mm |

ZELOS (FMI15)
8.50x20 5x130 ET35.00
7 590 Kč
(311,45 €)
6 272,73 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 8.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 20" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 130 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 35.00 mm |

ZELOS (FMI15)
8.50x20 5x130 ET35.00
7 220 Kč
(296,27 €)
5 966,94 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 8.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 20" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 130 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 35.00 mm |

ZELOS (FMI15)
10.00x20 5x130 ET39.00
9 520 Kč
(390,64 €)
7 867,77 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 10.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 20" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 130 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 39.00 mm |

ZELOS (FMI15)
10.00x20 5x130 ET39.00
8 410 Kč
(345,10 €)
6 950,41 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 10.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 20" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 130 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 39.00 mm |

ZELOS (FMI15)
8.50x20 5x130 ET32.00
7 590 Kč
(311,45 €)
6 272,73 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 8.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 20" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 130 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 32.00 mm |

ZELOS (FMI15)
8.50x20 5x130 ET32.00
7 220 Kč
(296,27 €)
5 966,94 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 8.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 20" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 130 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 32.00 mm |

PRO2 (8600)
7.50x18 6x139.7 ET30.00
7 840 Kč
(321,71 €)
6 479,34 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 7.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 18" |
| Počet děr | 6 |
| Rozteč šroubů | 139.7 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 30.00 mm |

PRO2 (8600)
7.50x18 6x139.7 ET30.00
7 480 Kč
(306,93 €)
6 181,82 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 7.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 18" |
| Počet děr | 6 |
| Rozteč šroubů | 139.7 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 30.00 mm |

PRO2 (8600)
7.50x18 6x139.7 ET30.00
7 480 Kč
(306,93 €)
6 181,82 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 7.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 18" |
| Počet děr | 6 |
| Rozteč šroubů | 139.7 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 30.00 mm |

BLUSTER (8400)
8.50x17 5x120 ET45.00
6 320 Kč
(259,34 €)
5 223,14 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 8.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 17" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 120 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 45.00 mm |

BLUSTER (8400)
8.50x17 5x120 ET45.00
5 980 Kč
(245,38 €)
4 942,15 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 8.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 17" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 120 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 45.00 mm |

ZELOS (FMI15)
11.00x21 5x112 ET18.00
10 760 Kč
(441,53 €)
8 892,56 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 11.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 21" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 18.00 mm |

ZELOS (FMI15)
9.50x21 5x130 ET60.00
10 020 Kč
(411,16 €)
8 280,99 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 9.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 21" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 130 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 60.00 mm |

ZELOS (FMI15)
9.50x21 5x130 ET46.00
10 020 Kč
(411,16 €)
8 280,99 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 9.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 21" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 130 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 46.00 mm |

ZELOS (FMI15)
9.50x21 5x112 ET25.00
10 020 Kč
(411,16 €)
8 280,99 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 9.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 21" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 25.00 mm |