Všechna kola - Povrchová úprava - GLOSSY TITANIUM

ALKE (FMI02)
8.50x20 5x114.3 ET35.00
8 740 Kč
(358,64 €)
7 223,14 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 8.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 20" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 114.3 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 35.00 mm |

ALKE (FMI02)
8.50x20 5x112 ET35.00
8 740 Kč
(358,64 €)
7 223,14 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 8.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 20" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 35.00 mm |

ALKE (FMI02)
8.50x20 5x112 ET35.00
8 740 Kč
(358,64 €)
7 223,14 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 8.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 20" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 35.00 mm |

ALKE (FMI02)
8.50x20 5x108 ET35.00
8 740 Kč
(358,64 €)
7 223,14 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 8.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 20" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 108 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 35.00 mm |

ALKE (FMI02)
8.50x20 5x120 ET33.00
8 740 Kč
(358,64 €)
7 223,14 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 8.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 20" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 120 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 33.00 mm |

ALKE (FMI02)
8.50x20 5x120 ET25.00
8 740 Kč
(358,64 €)
7 223,14 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 8.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 20" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 120 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 25.00 mm |

ALKE (FMI02)
8.50x20 5x112 ET25.00
8 740 Kč
(358,64 €)
7 223,14 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 8.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 20" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 25.00 mm |

ALKE (FMI02)
8.00x18 5x112 ET51.00
6 560 Kč
(269,18 €)
5 421,49 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 8.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 18" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 51.00 mm |

ALKE (FMI02)
8.00x18 5x120 ET45.00
6 560 Kč
(269,18 €)
5 421,49 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 8.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 18" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 120 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 45.00 mm |

ALKE (FMI02)
8.00x18 5x120 ET34.00
6 560 Kč
(269,18 €)
5 421,49 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 8.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 18" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 120 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 34.00 mm |

ALKE (FMI02)
8.00x18 5x112 ET30.00
6 560 Kč
(269,18 €)
5 421,49 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 8.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 18" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 30.00 mm |

9RR
9.50x19 5x130 ET52.00
12 860 Kč
(527,70 €)
10 628,10 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 9.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 19" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 130 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 52.00 mm |

9RR
9.50x19 5x112 ET42.00
12 860 Kč
(527,70 €)
10 628,10 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 9.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 19" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 42.00 mm |

9RR
9.50x19 5x112 ET35.00
12 860 Kč
(527,70 €)
10 628,10 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 9.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 19" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 35.00 mm |

9RR
9.00x20 5x130 ET51.00
12 320 Kč
(505,54 €)
10 181,82 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 9.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 20" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 130 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 51.00 mm |

9RR
9.00x20 5x120 ET30.00
12 320 Kč
(505,54 €)
10 181,82 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 9.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 20" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 120 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 30.00 mm |

9RR
8.50x20 5x108 ET49.00
12 070 Kč
(495,28 €)
9 975,21 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 8.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 20" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 108 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 49.00 mm |

9RR
8.50x20 5x114.3 ET40.00
12 070 Kč
(495,28 €)
9 975,21 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 8.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 20" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 114.3 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 40.00 mm |

9RR
8.50x20 5x112 ET25.00
12 070 Kč
(495,28 €)
9 975,21 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 8.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 20" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 25.00 mm |

9RR
8.50x19 5x120 ET45.00
11 530 Kč
(473,12 €)
9 528,93 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 8.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 19" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 120 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 45.00 mm |

9RR
11.00x20 5x114 ET58.00
13 400 Kč
(549,86 €)
11 074,38 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 11.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 20" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 114 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 58.00 mm |

9RR
7.50x18 5x120 ET45.00
8 160 Kč
(334,84 €)
6 743,80 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 7.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 18" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 120 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 45.00 mm |

9RR
7.00x18 4x100 ET45.00
8 170 Kč
(335,25 €)
6 752,07 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 7.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 18" |
| Počet děr | 4 |
| Rozteč šroubů | 100 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 45.00 mm |