Všechna kola - Zális - 38.00 mm

9RR
8.00x18 5x114.3 ET38.00
7 555 Kč
(310,01 €)
6 243,80 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 8.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 18" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 114.3 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 38.00 mm |


9RR
8.00x18 5x110 ET38.00
9 920 Kč
(407,06 €)
8 198,35 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 8.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 18" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 110 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 38.00 mm |


9RR
8.00x18 5x110 ET38.00
8 170 Kč
(335,25 €)
6 752,07 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 8.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 18" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 110 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 38.00 mm |


9RR
8.00x18 5x110 ET38.00
8 160 Kč
(334,84 €)
6 743,80 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 8.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 18" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 110 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 38.00 mm |


9RR
7.50x17 5x114.3 ET38.00
8 810 Kč
(361,51 €)
7 280,99 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 7.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 17" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 114.3 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 38.00 mm |

9RR
7.50x17 5x114.3 ET38.00
5 690 Kč
(233,48 €)
4 702,48 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 7.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 17" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 114.3 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 38.00 mm |


9RR
7.00x17 5x100 ET38.00
5 560 Kč
(228,15 €)
4 595,04 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 7.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 17" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 100 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 38.00 mm |


9RR
7.50x18 5x114.3 ET38.00
8 170 Kč
(335,25 €)
6 752,07 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 7.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 18" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 114.3 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 38.00 mm |

9RR
7.00x18 5x105 ET38.00
9 920 Kč
(407,06 €)
8 198,35 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 7.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 18" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 105 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 38.00 mm |

9RR
7.00x18 5x105 ET38.00
8 170 Kč
(335,25 €)
6 752,07 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 7.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 18" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 105 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 38.00 mm |